Bir çiçek sorunları ortadan kaldırmaya yetebilir

admin 26 Haziran 2015

Dünya üzerinde sevdiklerinize hediye olarak sunulabilecek en güzel şeylerden bir tanesi de hiç şüphesiz Yüce Yaratıcı’nın insanlara hizmet etmeleri, yaralarını sarmaları için yarattığı çiçeklerdir. Elbette hediye olabilecek bir çok şey vardır ve bu hediyelerin maddi değerine paha biçilmez fakat bazı şeyler vardır ki bol sıfırlı rakamlarla satın alınan hediyelerden daha değerlidir, daha güzeldir. Çiçekler de o hediyelerden bir tanesidir.

cicek-433Günümüz Türkiye’sinde çiçek işini yapan bir çok firma bulunmaktadır. Ve maalesef çiçekçilik eskilere nazaran (özellikle 80’li yıllara) popülaritesini kaybetmiş bir meslektir. Sevgililer gününü bir yana bırakırsak genelde hastane ziyaretlerinde geçmiş olsun dileklerini sunmak için götürülen çiçekler, çiçekçilerin de hastane yakınlarında açılıp, oralarda çoğalmalarına neden olmuştur. Bu hiçte iyi bir şey değildir aslında. Oysa ki çiçekler sadece hastalara hediye edilebilecek bir şey değildir. Sevgilinize sadece sevgililer gününde değil de normal günlerde de bir tek gül alarak dünyaların onun olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da eşinize hoş kokulu çiçeklerden bir sepet yaptırmak için illa ki onunla büyük bir kavga etmeniz, tartışmanız gerekmiyor. Akşam iş dönüşü yolunuzun üstündeki bir çiçekçiye uğrayarak ona rengarenk güllerden oluşan ve etrafa mis kokular yayan bir sürpriz yapabilir, onun gönlünün küçük fakat etkili bir şekilde alabilirsiniz.. Fakat az önce de ifade ettiğimiz üzere günümüzde insanların çiçeklerin sadece hastalara götürülen bir şeymiş gibi algılaması bütün bu iyi şeylerin önüne geçmektedir. Biraz daha farklı şeyler düşünmekte yarar vardır.

Bu nedenle sizlere en taze, en güzel ve bol çeşitli çiçeklerimizi tanıtmak ister, incelemenizi bekleriz. www.cicekmarket.com üzerinden alacağınız çiçekleri kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Hem piyasadaki mevcut internet sitelerinde satışı yapılan çiçeklere göre daha hesaplı hem de isteklerinize, zevklerinize uygun ürünler sunarak sizlere yardımcı olmaktayız.  Yapmanız gereken şey sistemimize ücretsiz bir şekilde üye olmak ve sizler için hazırladığımız görselleri inceleyerek istediğiniz çiçeği sipariş vermektir. Her hangi bir problemle karşılaştığınız zaman teknik destek ekibimize danışabilirsiniz. Ayrıca 7/24 aktif çalışan müşteri hizmetlerimize aldığınız hizmet ile alakalı dönüş yapabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Unutmayın! Bir çiçek bazen dev gibi görünen sorunları ortadan kaldırmaya yetebilir…

Bir önceki yazımız olan Yeminli Çeviri Hizmeti Sağlayan Firmalar Üzerinden Kitap Çevirisi Yaptırmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yapabilirsiniz. »